قیمت سپتیک تانک آماده

قیمت سپتیک تانک آماده

سپتیک تانک های آماده بدلیل محدودیتهای خاص مربوط به هر یک حداکثر تا ظرفیت معینی تولید می شوند.

سپتیک تانک بتنی آماده از ظرفیت 3 مترمکعب آغاز و تا ظرفیت 15 مترمکعب بصورت تولید در کارخانه وانتقال مستقیم به محل پروژه تولید می گردد. وزن بالای سپتیک تانک بتنی پیش ساخته بزرگترین مانع درسر راه تولیدکننده سپتیک تانک بمنظور تولید ظرفیت بیش از 15 مترمکعب درکارخانه می باشد.

سپتیک تانک پلی اتیلن که امروزه جا افتاده ترین نوع سپتیک تانک بین تمامی کارفرمایان و مشاوران می باشد ازظرفیت 2 مترمکعب تا 144 مترمکعب بصورت یکپارچه درکارخانه تولید و درکوتاه ترین زمان ممکن به محل پروژه منقل می گردد. محدودیت اصلی درتولید سپتیک تانک پلی اتیلنی آماده عدم وجود وسیله ترافیکی در تردد جاده ای می باشد که این محدودیت در تمامی تجهیزات وجود دارد لذا بمنظور برخورداری از سپتیک تانک پلی اتیلنی باظرفیت به فرض مثال 400 مترمکعب می بایست دودستگاه سپتیک تانک 144 مترمکعب ویک دستگاه سپتیک تانک 112 مترمکعبی سفارش داد وتوسط ماشین ترافیکی به محل پروژه منتقل نمود.

قطرسپتیک تانک 144 مترمکعبی 3.2 مترو طول آن 18.5 متر می باشد که تاثیر بسیار روی قیمت تمام شده سپتیک تانک آماده میگزارد.

سپتیک تانک فایبرگلاس بدلیل نوع سازه آن که بصورت پنلی تولید می شود در پروژه هایی استفاده می شود که محدودیت انتقال یکپارچه در سپتیک تانک فراهم است یعنی مثلا در طبقه منفی 2 ساختمان که امکان انتقال یکپارچه سپتیک تانک فراهم نیست قرار است مورد استفاده قرارگیرد. دراین حالت سپتیک تانک بصورت مونتاژ درمحل ساخته خواهد شد و می بایست از سپتیک تانک آماده فایبرگلاس استفاده نمود .

تعریف سپتیک تانک آماده : همانطور که می دانید سپتیک تانک دستگاهی است که تمامی جامدات را از پساب خروجی از ساختمان های مسکونی و …. میگیرد و تبدیل به پساب مایع نموده و جهت سرریز به چاه فاضلاب یا اگوی شهری تحویل لوله های انتقال فاضلاب می دهد.

سپتیک تانک می تواند بصورت درجا با مصالح بنایی شامل سنگ و آجر و سیمان ساخته شود و یا اینکه بصورت اماده یا پیش ساخته در کارخانه تولید و به محل پوژه حمل گردد.

بهای تمام شده سپتیک تانک آماده قطعا در نگاه اول از سپتیک تانک درجا بیشتر بنظر می رسد ولی تجریه نشان داده است مزایای بسیار زیاد سپتیک تانک آماده و اینکه قیمت سپتیک تانک در همان ابتدای اخذ تصمیم پرداخت می شود و پیمانکار به افزایش قیمت مواد اولیه شامل میلگرد …. برخورد نمی کند در نهایت باعث میشود قیمت سپتیک تانک آماده بصرفه گردد .

سپتیک تانک آماده مزایای بسیار زیادی دارد ، سرعت تولید و نصب از مهمترین مزایای سپتیک تانک آماده می باشد .

انواع مختلف سپتیک تانک آماده ذیلا توضیح داده خواهد شد.

سپتیک تانک آماده با جنس بدنه پلی اتیلن : این نوع سپتیک تانک آماده یکی از پرکاربردترین انواع مدل های سپتیک تانک آماده می باشد.

سپتیک تانک آماده با جنس بدنه فایبرگلاس : توضیح داده خواهد شد .

سپتیک تانک  آماده با جنس بدنه بتنی : توضیح داده خواهد شد .