سپتیک تانک مازندران

ساری مرکز شهر مازندران امروزه یکی از پرتقاضا ترین شهرها در زمینه سپتیک تانک می باشد. علت اینکه جستجوی کلمه سپتیک تانک مازندران و از آن مهم تر سپتیک تانک پلی اتیلن مازندران در گوگل زیاد است چیست؟

بالا بودن سطح آب های زیر زمینی در مازندران ، راحت بودن کار با سپتیک تانک پلی اتیلن بهنگام نصب در زمین های حاصل خیز ، مقاومت بالا در برابر خوردگی پلی اتیلن نسبت به سایر مصالحی که گندانبار با آن تولید می شود همچون بتن ، قیمت مناسب سپتیک تانک پلی اتیلن مازندران و …

همه ما می دانیم سپتیک تانک دستگاهی است که فاضلاب را از منبع تولید فاضلاب می گیرد و تبدیل به آبی روان می کند و البته غیر قابل استفاده بمنظور کشاورزی.

لذا محل نصب سپتیک تانک در مازندران همچون سپتیک تانک تبریز و … دقیقا بعد از تجمیع کل پساب خارج شده از مجتمع می باشد.
منظور ما از سپتیک تانک پلی اتیلن مازندران ، در حقیقت نوع دوجداره آن است چرا که در تولید نوع تکجداره (دولایه ، سه لایه و ..) از مواد 3840 پتروشیمی تبریز استفاده می شود که علیرغم صلب بودن ، مقاومت مانیکی بالایی در بدنه دستگاه سپتیک ایجاد نخواهد کرد و براحتی تحت اولین فشار خاک نابود می شود.

برخی از دوستانی که در مازندران زندگی می کنند بهنگام جستجوی سپتیک تانک مازندران انتظار دارند شرکتی را بیابند که بتواند با سیستم سپتیک، پساب ایشان را تبدیل به آبی قابل استفاده بمنظور آبیاری کشاورزی یا سرریز به درون دریا نمایند.

این موضوع از طریق نصب دستگاهی بنام دستگاه تصفیه فاضلاب هوازی امکان پذیر است و نه سپتیک تانک دو مرحله ای

سپتیک تانک پلی اتیلن مازندران

شرکت ناب زیست بعنوان یکی از تولید کننده های اصلی در زمینه سپتیک تانک مازندران سال های مدیدی نسبت به تولید سپتیک تانک بتنی پیش ساخته و آماده برای استفاده در شهرهای مختلف مازندران اقدام نمود و تجربیات تلخی در این زمینه دارد.
چرا که سطح آب زیر زمینی در استان مازندران بالاست. ما در تولید سپتیک تانک آماده بتنی خود از سیمان تیپ 5 استفاده می نمودیم . در سال های ابتدایی بخاطر جلوگیری از نفوذ پساب درون گند انبار به خاک و آب اطراف با ایزوگام نمودن درون سپتیک بتنی مشکل را مرتفع می نمودیم و در ادامه حتی بیرون دستگاه سپتیک تانک بتنی را ایزوگام نمودیم ولی باز هم مشکلاتی برای این دستگاه پیش می امد. همچنین هنگام نصب سپتیک تانک بتنی چون عمودی ساخته می شود بدلیل با بودن سطح آب زیر زمینی مشکلات عدیده ای برای سیستم سپتیک بتنی پیش می امد تا اینکه نهایتا هیات مدیره ناب زیست تصمیم گرفت در شهر هایی که سطح آب زیر زمینی آنها بالاست از سپتیک تانک افقی استفاده نماید.

سپتیک تانک مازندران

سپتیک تانک بتنی را نمی توان افقی تولید کرد مگر اینکه این موضوع از طریق سپتیک تانک بتنی درجا انجام گیرد. در این حالت نیز بدلیل بالا بودن سطح آب زیر زمینی امکان بتن ریزی وجود ندارد لذا در مازندران و تمامی شهر های ان باید از سپتیک تانک پلی اتیلن استفاده نمود.

از این رو جستجوی کلمات “سپتیک تانک مازندران” و “سپتیک تانک پلی اتیلن مازندران” در گوگل بسیار زیاد شده است.

سپتیک تانک پلی اتیلن مازندران

مزیت بعدی سپتیک تانک پلی اتیلن برای استفاده در مازندران سرعت بالای تولید است چرا که به محض مشخص شدن حجم سپتیک تانک و واریز مبلغ پیش پرداخت به حساب های شرکت ناب زیست تیم تولید نسبت به تولید و ارسال دستگاه مورد نظر شما نهایتا ظرف مدت 24 ساعت اقدام خواهند نمود.

نیاز به گفتن نیست که پلی اتیلن سنگین مورد استفاده در ساخت بدنه سپتیک تانک های پلی اتیلن بدلیل خواص شیمیایی که دارد بهیچ عنوان توسط هیچ جونده ای قابل سوراخ شدن نیست و شما نباید جنس بدنه سپتیک تانک پلی اتیلن را شبیه جنس بدنه مخازن پلی اتیلن سفید رنگ در نظر بگیرید.

در مانزندران شرکت هایی شبیه نیکا پلاست و پلی اتیلن مازندران ادعا میکنند که می توانند سپتیک تانک پلی اتیلن تولید کنند این موضوع زمانی می تواند صحت پیدا کند که این شرکت ها در تولید سپتیک تانک های پل اتیلن خود از روش تولید اکسترودر و نه روش روتاری استفاده کنند چرا که گرید مواد مصرفی در بدنه سپتیک تانک پلی اتیلن شرکت های روتاری 3840 بوده و قابلیت تحمل بار خاک بدون سازه محافظ را ندارد.

استان مازندران از وسعتی معادل یک و نیم درصد مساحت ایران برخوردار است؛ اما قرار گرفتن آن در ساحل جنوبی بزرگترین دریاچه جهان به نام دریای مازندران (خزر) و همجواری با چهار کشور ساحلی این دریا یعنی ترکمنستان، قزاقستان، روسیه و جمهوری آذربایجان از یک سو و واقع شدن در شمال پایتخت ایران از سوی دیگر، باعث گردیده تا از موقعیت جغرافیایی استراتژیکی برخوردار شود.

امتیاز حمل و نقل دریایی با کشورهای همسایه از طریق منطقه ویژه اقتصادی و بندر قدیمی نوشهر، و منطقه ویژه اقتصادی و جدید امیرآباد بهشهر و اسکله و سکوی نفتی نکا در شرق مازندران، اتصال آن به راه‌آهن سراسری ایران، وجود فرودگاه‌های بین‌المللی فرودگاه دشت ناز (ساری)، نوشهر و رامسر، برخورداری از سه جاده شوسه ارتباطی با استان تهران، و اقدام به سرمایه‌گذاری در طرح در دست ساخت بزرگراه تهران ـ شمال (نوشهر) با امکان دسترسی سریع با فاصله کوتاه ۱۲۰ کیلومتر ارتباط تهران ـ مازندران، عبور خطوط بین‌المللی فیبر نوری، شبکه ارتباطی بسیار قوی و گسترده‌ای را در مسیر کریدور بین‌المللی شمال ـ جنوب از فنلاند، به بندر لاوان روسیه تا ساحل دریای خزر فراهم آورده‌ است و همچنین دو جاده بین‌المللی هراز و فیروزکوه در این استان باعث ترددهای بالایی شده‌ است.

سپتیک تانک
فروش سپتیک تانک در تبریز