Search
Generic filters
Exact matches only

فروش سپتیک تانک در تبریز

سپتیک تانک تبریز

سپتیک تانک بعنوان پرکاربردترین وسیله در سیستم های تصفیه فاضلاب دارای تقاضای زیادی از جانب کارفرمایان محترم می باشد.
در صفحات متعدد این سایت در مورد اینکه سپتیک تانک چیست، تفاوت آن با ایمهاف تانک، نحوه نصب سیستم سپتیک در تبریز، انواع مختلف سپتیک تانک های قابل تولید در تبریز و … و نهایتا قیمت گند انبار و … به صورت مبسوط توضیح داده ایم .

تبریز بعنوان یکی از با اصالت ترین شهرهای ایران و بعنوان مرکز آذربایجان شرقی با گویش محلی آذری – ترکی دارای شهرک های صنعتی متعددی است. یکی از بزرگترین مهندسین مشاور در زمینه تصفیه آب و فاضلاب ایران در تبریز پایه گذاری شده . مهندس صومی بعنوان یکی از افتخارات تبریز با تاسیس شرکت فرازآب خدمات ارزنده ای به صنعت آب و فاضلاب کشور نموده است.

سپتیک تانک بعنوان ابتدایی ترین وسیله در تصفیه فاضلاب هنوز مورد توجه بسیاری از کارفرمایان می باشد. حجم های پرکاربرد سپتیک پلی اتیلن عبارتند از : 10 تا 20 مترمکعب
خاک زمین های تبریز مشکل زیادی برای نصب سپتیک تانک حتی از نوع بتنی ندارد لیکن سپتیک تانک بتنی تبریز بدلیل اینکه در فاضلاب مقدار زیادی مواد اسیدی وجود دارد که بتن را می خورد پیشنهاد کارشناسان این است سپتیک تانک پلی اتیلنی تبریز مورد استفاده گردد.

سپتیک تانک تبریز
مخزن تصفیه فاضلاب پلی اتیلن تولید شده در شهر تبریز (سپتیک تانک تبریز)

بررسی شهر تبریز از نظر جغرافیایی

شهر تبریز در غرب استان آذربایجان شرقی قرار گرفته‌ است. این شهر از قسمت شمال به کوه‌ های پکه‌ چین و عون بن علی، از سمت شمال ‌شرق به کوه‌ های گوزنی و بابا باغی، از سمت شرق به گردنه ی پایان و از سمت جنوب به دامنه ‌های رشته‌ کوه سهند محدود شده‌ است.

کلان شهر تبریز از سمت شمال، جنوب و شرق به کوهستان و از سمت غرب به زمین‌های هموار و شوره‌ زارهای تلخه ‌رود که به آن آجی ‌چای نیز می گویند، محدود شده و به شکل یک چاله نسبتاً بزرگ یا یک جلگه بین‌ کوهی درآمده‌ است.

سپتیک تانک تبریز

ارتفاع تبریز از سطح دریا ۱۳۴۸ متر است. شیب عمومی زمین ‌های تبریز به سمت مرکز شهر و سپس به سمت غرب است. تبریز را که به عنوان بزرگ‌ ترین قطب اقتصادی محدوده‌ ی شمال غرب ایران نیز می شناسند، جمعیت تبریز در حال حاضر در حدود 1.5 میلیون نفر می باشد.

سپتیک تانک تبریز

در موضوع تامین سپتیک تانک در تبریز بدلیل حجیم بودن دستگاه سپتیک حتما باید به هزینه حمل از کارخانه تولید کننده سپتیک تا محل نصب سیستم سپتیک تانک پروژه توجه خاص مبذول داشت.
به طور مثال چنانچه قیمت سپتیک تانک 5 مترمکعب در محل کارخانه واقع در تهران معادل 6 میلیون تومان باشد ولی هزینه حمل از تهران تا تبریز معادل 1.5 میلیون تومان باشد، قیمت تمام شده سپتیک تانک 5 مترمکعب برای شما 7.5 میلیون خواهد بود در حالیکه چنانچه این سپتیک را از تبریز تهیه کنید و قیمت 6.5 میلیون هم به شما پیشنهاد شود بهمراه هزینه حمل 500 هزار تومانی، قیمت تمام شده سپتیک تانک فاضلاب تبریز البته با جنس بدنه پلی اتیلن (سپتیک تانک پلی اتیلن تبریز) معادل 7 میلیون تومان خواهد بود.
به انضمام اینکه در این صورت چون شما دستگاه سپتیک تانک را از تبریز تهیه نموده اید در صورت بروز هر گونه مشکل با سرعت کارشناس از کارخانه تولید کننده سپتیک تانک در تبریز به محل پروژه رسیده و مشکل شما را برطرف می نماید.

قیمت سپتیک تانک تبریز

قیمت سپتیک تانک در تبریز برابر است با بهای تما شده سپتیک تانک در کارخانه تولید کننده بعلاوه سود کارخانه بعلاوه هزینه بارگیری سپتیک تانک در مبدا بعلاوه هزینه حمل از کارخانه تا تبریز بعلاوه هزینه بار اندازی در تبریز
سپتیک تانک بتنی ، فایبرگلاس و پلی اتیلن هیچ یک از این قاعده مستثنی نیستند.

سپتیک تانک تبریز
سپتیک تانک پلی اتیلن تبریز

سپتیک تانک

رای کاربران
[امتیاز کلی: 2 میانگین: 5]