تولیدکنندگان لوله کاروگیت شرکت های تولیدی و کارخانه لوله کاروگیت

تولید کننده لوله کاروگیت

با توجه به میزان قابل توجه نیاز به این محصول در کشور و همچنین موضوع حمل و نقل آن کارخانه‌های مختلفی در شهرهای کشور در این زمینه فعالیت میکنند. تولیدکنندگان لوله‌های کاروگیت در ایران بدلیل برخورداری از مزیت پلی اتیلن تولید شده در شرکتهای پتروشیمی مستقر در اقصی نقاط ایران و صادرات به کشورهای همسایه در سطح نامحدود و همچنین استانداردهای سختگیرانه وزارت صنایع به تولیدکنندگان و بالا بودن کیفیت لوله های کاروگیت تولیدی در ایران روز به روز در حال افزایش هستند.

در ادامه این مطلب سعی کرده ایم معتبرترین تولیدکنندگان لوله کاروگیت را معرفی نمائیم و توزیع جغرافیایی کارخانه های تولید کننده این محصول را ترسیم نمائیم. با ما همراه باشید.

شرکتهای تولید کننده لوله کاروگیت

کارخانه لوله کاروگیت تبریز

تبریز مرکز آذربایجان شرقی است که اصولا کارخانجات تولیدی و تامین کننده تجهیزات مورد نیاز شرکتها و مردم استان در این شهر تولید و توزیع میشود. بطور مثال کسی که در شهرستان مرند یا صوفیان و یا مراغه زندگی میکند و نیاز به این محصول دارد در صورت عدم تامین این نوع خاص از لوله در شهر خود توسط فروشندگان شهرستان، احتمالا در گوگل “لوله کاروگیت تبریز” را جستجو خواهد نمود.

در نهایت با توجه به حداقل هزینه‌ای که در بحث هزینه‌های حمل و نقل وجود خواهد داشت از یکی از شرکتهای تولیدکننده لوله پلی اتیلن فاضلابی تبریز این مشکل را مرتفع خواهد نمود.

تولید کننده لوله کاروگیت تبریز

تولیدی لوله کاروگیت اصفهان

اصفهان نیز همچون تبریز دارای شرکتهای صنعتی بسیار زیادی است که بواسطه مرکزیت این استان و وجود شرکتهایی همچون فولاد مبارکه اصفهان و ذوب اهن اصفهان و حجم تقاضای زیاد محصولات صنعتی امروزه بعنوان یکی از قطبهای صنعتی ایران معرفی میشود. لوله کاروگیت اصفهان نه تنها در خود شهر و استان اصفهان بلکه در استانهای کرمان، کهکیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، اراک و… توسط متقاضیان در جستجوگر گوگل بارها جستجو میگردد.

خاک اصفهان همچون خاک سراسر ایران دارای تنوع زیادی است. لذا باید دقت نمود در هنگام نصب در هر یکی از انواع مختلف خاک حداقل مقاومت مکانیکی ۳۱٫۵ کیلونیوتن بر متر مربع را داشته باشد. برای استفاده از این لوله با مقاومت مکانیکی پایین تر در هر پروژه حتما می‌بایست دور آن را با بتن پوشاند تا نیروی نقطه‌ای یا سطحی که به بدنه لوله وارد میشود باعث شکستن و از بین رفتن آن نگردد.

شرکت ناب زیست بزرگترین توزیع کننده لوله کاروگیت در اصفهان می‌باشد. برای استعلام قیمت با هزینه حمل به اصفهان میتوانید با شماره‌های شرکت تماس بگیرید و از این مهم اطلاع یابید.

تولید کننده لوله کاروگیت شیراز

فاصله شیراز تا تهران ۸۹۵ کیلومتر و تا اصفهان ۴۸۱ کیلومتر و تا بندر بوشهر ۳۲۰ کیلومتر است. این فاصله‌ها باعث شده بسیاری از شرکتهایی که در استان فارس در حال فعالیت هستند برای تامین مایحتاج خود نسبت راه اندازی شهرک صنعتی در شهر شیراز اقدام نمایند.

لوله کاروگیت شیراز نیز بدلیل نیاز به جمع آوری و انتقال فاضلاب صنعتی و انسانی بسیار زیادی که در مناطق ویژه اقتصادی تولید میشود عبارتی بسیار حائز اهمیت از نظر گوگل می‌باشد. برای تهیه این لوله‌های فاضلابی میتوانید با بزرگترین تولیدکننده لوله فاضلاب پلی اتیلنی تماس بگیرید و کارشناسان ما قیمت و مدت زمان تولید و ارسال آن را به شهر شیراز را به شما اعلام نمایند. اصفهان یکی از پرکاربردترین تولیدکنندگان لوله کاروگیت ۳۱۵ می باشد.

شرکت تولیدی لوله کاروگیت مشهد

مشهد بدلیل همجواری با افغانستان از یک سو و ترکمنستان از سوی دیگر بعنوان یکی از مبادی اصلی صادرات به خارج از کشور می‌باشد. مشهد همچنین بدلیل وجود تعداد بسیار زیاد پروژه عمرانی و استفاده از بودجه‌های خاص عمرانی امروزه مورد توجه تمامی پیمانکاران دارای صلاحیت کشور می‌باشد. بدلیل تراکم بالای آپارتمان سازی در این شهر، اهمیت لوله کاروگیت مشهد نیز زیاد است لذا ناب زیست تصمیم گرفته است تا با احداث بزرگترین انبار در مشهد تامین کننده سطح وسیعی از نیاز شرکتها و حتی ادارات آب و فاضلاب استان خراسان باشد.

شرکت تولیدی لوله کاروگیت مشهد

کارخانه لوله کاروگیت قزوین

لوله کاروگیت قزوین یکی از معتبرترین مارکهای تولیدی در ایران می‌باشد. بدلیل مرکزیت قزوین در کشور اغلب تولید کنندگان علاقه دارند این نوع محصول را در این شهر تولید کنند. مهمترین فاکتور در این تصمیم گیری هزینه حمل به سراسر کشور است. استان قزوین با دارا بودن تنها یک درصد از مساحت ایران نزدیک به ده درصد در اقتصاد و تولیدات کشور نقش دارد. قزوین یکی از صنعتی‌ترین شهرهای ایران دارای ۵ شهرک صنعتی به نامهای شهرک صنعتی لیا قدیم، شهرک صنعتی لیا جدید، شهرک صنعتی کاسپین، شهرک صنعتی البرز و… می‌باشد.

بمنظور تامین لوله پلی اتیلن فاضلابی در قزوین بهترین روش این است که شما به یکی از شهرکهای صنعتی قزوین سر بزنید و یکی از تولید کنندگان را انتخاب کنید. سایزهای متنوع تولیدی دست شما را در تامین این نوع خاص از لوله باز خواهد گذاشت.

کارخانه تولید لوله کاروگیت قم

شهرهایی که در مرکز ایران قراردارند همچون تهران، قزوین، قم و سمنان بدلیل مرکزیت در ارسال بار کارخانجات بیشتری را درخود جای داده اند. شهر قم پایتخت مذهبی ایران، بدلیل اجرای پروژه‌های جمع آوری فاضلاب در سطح شهری، و جمع آوری پساب فاضلاب در شهرکهای صنعتی، قطعا نیاز به لوله های پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت در سایزهای مختلف خواهد داشت.

ناب زیست با انباری بزرگ در شهر قم بعنوان کارخانه لوله کاروگیت قم شناخته میشود چرا که هزینه حمل از شهر قزوین تا انبار قم به عهده این شرکت می‌باشد. در صورتی که انبار قم دارای لوله سایز مورد نظر خریدار نباشد تنها هزینه‌ای که به شما تحمیل خواهد شد این است که مدت زمان یک ماهه را در تحویل بار در نظر بگیرید. در صورت وجود عجله در دریافت محصول ما سعی میکنیم با کمترین قیمت باربری لوله‌های مورد نیاز شما را به دست شما برسانیم.

تنها تولید کننده لوله کاروگیت در گرمسار

گرمسار شهری در استان سمنان و نزدیک‌ترین شهر به استان تهران می‌باشد که بدلیل همجواری با تهران دارای مزیت دسترسی به حداکثر امکانات در پایتخت می‌باشد. از جمله باربریهای متعدد و ارزان و در عین حال عدم وجود قوانین دست و پاگیر کارخانجات تاسیس شده در استان تهران.

کارخانه لوله کاروگیت قدیر لوله در شهر گرمسار بعنوان بزرگترین شریک تجاری ناب زیست آمادگی خود را به منظور تولید لوله پلی اتیلن فاضلابی از سایز ۱۶۰ تا ۱۴۰۰ اعلام مینماید. سایز بالاتر از ۱۴۰۰ را کارخانه ناب زیست و قدیر لوله بصورت جوینت ونچر با هم تولید و در اختیار مشتری قرار میدهند. کارخانه قدیر در گرمسار برای تولید سایزهای ۱۶۰ تا ۸۰۰ از روش تولید به روش تزریق قالبی استفاده مینماید.

در سایزهای بزرگتر از ۸۰۰ کارخانه قدیر لوله گرمسار از روش اسپیرال کاروگیت استفاده مینماید که مطابق به استانداردهای لوله‌های لهستان می‌باشد.

تولید کننده لوله کاروگیت در گرمسار

کارخانه تولید لوله کاروگیت اهواز کجاست ؟

اهواز مرکز استان خوزستان یکی از پردرآمدترین شهرهای ایران می‌باشد. وجود کارخانجات پتروشیمی بسیار زیاد و سطح آب زیرزمینی بالا شرایط کاری را در این استان سخت نموده است لذا تمامی تجهیزاتی که در شهر اهواز استفاده میشود می‌بایست از بالاترین کیفیتها برخوردار باشد.

لوله کاروگیت اهواز نیز در جستجوهای گوگل بدلیل دوری از مرکز کشور و حذف هزینه‌های حمل گزاف اهمیت خاص پیدا کرده است. شرکت فولاد خوزستان و شرکت ملی حفاری ایران بزرگترین مشتریان شرکت ناب زیست دربحث لوله‌های کاروگیت می‌باشند.

لوله‌های کاروگیت اهواز در مقاومت ۳۱٫۵ کیلونیوتن به بالا باید تولید شود چرا که به هیچ عنوان نوع ارزان آن در اهواز مقاومت لازم جهت انتقال فاضلاب زیرزمین با فشار آب زیرزمینی را ندارد. گواه این مدعا شرکتهایی همچون قدیرلوله پاسارگاد و قدراتصال هستند که در این خصوص خاطره خوبی ندارند.

تولید کننده لوله کاروگیت در تهران

تهران بدلیل اجرای پروژه بیشمار عمرانی و خصوصی دارای بیشترین تقاضای خرید لوله کاروگیت می‌باشد. اکثر تولیدکنندگان این مدل لوله‌های فاضلابی دوجداره از نشاگستر گرفته تا سعادت توان، از قدیر لوله گرفته تا آذرآوند، از ناب زیست گرفته تا پایپ ایران و از پایپ گستر گرفته تا مجد ایرانیان همگی دارای دفتر فروش لوله کاروگیت در تهران هستند.

متاسفانه به دلایل مختلف امکان ایجاد کارخانه تولید لوله کاروگیت در در شهرکهای صنعتی اطراف تهران میسر نیست، اما ناب زیست بعنوان نزدیک‌ترین تولیدکننده این محصول به تهران در شهر قزوین، آمادگی خود را برای فروش لوله کاروگیت در تهران اعلام مینماید.

در انتها چنانچه سوالی در مورد سایر تولیدکنندگان لوله کاروگیت در ایران دارید با همکاران در واحد تامین مواد اولیه ناب زیست تماس بگیرید.

تولید کننده لوله کاروگیت در تهران

رای کاربران
[امتیاز کلی: 2 میانگین: 5]