عابر آب , قیمت دستگاه عابر آب دیواری و ایستاده

دستگاه عابر آب

کمبود آب شرب مساله ای چالش برانگیز است که کل جهان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. کشور ما نیز از این چالش دور نیست. بخصوص در شهرهای جنوبی کشور که مساله آب نوشیدنی سالم از خیلی قدیم مطرح است. کم آبی موضوعی است که نمی‌شود از آن چشم پوشی کرد. همین امر باعث شد تا جدیدترین نورآوری برای تصفیه آب شرب شیرین و تصفیه شده توسط شرکت های دانش بنیان ارائه شود.

ساخت دستگاه عابر آب راه حل موثری است که در شهرهای با مشکل کمبود آب تصفیه شده، مورد استقبال قرار گرفته است. دستگاه خودپرداز آب آشامیدنی از تکنولوژی های بی نظیری است که توانسته است قدمی در راستای حل مشکل بی آبی شهرهایی مثل اهواز، اصفهان، قم، قشم ، شیراز و تهران بردارد. دستگاه عابر فروش آب خودکار می تواند شما را از خرید آب های معدنی از فروشگاه های بی نیاز کند. 

نحوه عملکرد دستگاه عابر آب

دستگاه عابر آب یک سیستم هوشمند فروش اب است که به کمک فناوری RFID ساخته شده است. استفاده از دستگاه خودکار فروش آب به شهروندان امکان می‎دهد که به مقدار مورد نیازشان آب تهیه  کنند؛ بدون اینکه نیاز باشد برای خرید آن دغدغه رفتن به فروشگاه و بالا و پایین شدن روزانه قیمت را داشته باشند. سیستم فروش آب هوشمند دقیقا مشابه سیستم پمپ بنزین است و شما می توانید به کمک یک نازل به میزانی که نیاز دارید اب بخرید و مبلغ آن را با کارت بانکی خود بپردازید.

فروش دستگاه عابر آب

البته سیستم عابر آب های مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد ولی عملکرد همگی یکسان است. برای خرید آب از دستگاه های عابر نیازی به مراجعه در ساعات خاصی نیست و به صورت شبانه روزی در دسترس است. نکته ای در مورد این دستگاه ها وجود دارد این است که برای برداشت آب از این عابرها نیازی به اپراتور نیست و هر فرد خودش می‌تواند بدون دخالت کسی میزان آب مورد نیازش (مثلا 20 لیتر) را برداشت کند. برخی از این دستگاه های عابر آب با کارت آب کار می‌کنند. مانند کارت سوخت که در پمپ بنزین ها استفاده می‌شود. 

مزیت دستگاه خودپرداز آب آشامیدنی

دستگاه عابر آب یک سیستم فروش آب خودکار است که به منظور تسهیل فروش آب تصفیه شده در اماکنی که آب شیرین در آنجا کم است کاربرد دارد. مزیت ویژه‌ی این دستگاه در این است که نیاز به اپراتور ندارد. مثلا، اگر شما فروشگاهی دارید که فروش آب نیز انجام می‌دهید؛ این دستگاه کار شما را راحت خواهد کرد. چراکه بدون حضور شما دستگاه کار می کند و هزینه آب فروخته شده نیز یا با کارت آب یا کارت بانکی پرداخت می‌شود.

توصیه میکنیم از این صفحه بازدید کنید : آب شیرین کن صنعتی

استفاده از دستگاه خودپرداز آب تصفیه شده، میزان هدر رفت آب را تا میزان زیادی کاهش می‌دهد؛ قطع و وصل آب در این دستگاه ها بسیار راحت است. این دستگاه ها با حجم و اندازه مشخصی به فروش می‌رسند و این مدیریت آن را آسان کرده است. در ادامه این بخش سایر مزایای خرید دستگاه عابر آب را بیان کرده ایم.

 • کیفیت فوق العاده ساخت بدنه دستگاه فروش هوشمند آب 
 • مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی متنوع و ناپایدار 
 • توزیع آب شبانه روزی 
 • عدم نیاز به اپراتور 
 • توانایی کار کردن با انواع انرژی های الکتریکی مثل پنل های خورشیدی، برق شهری و باتری 
 • مجهز به مانیتور بزرگ با گرافیک جذاب و رابط کاربری آسان 
 • مجهز به شمارشگر دیجیتالی (واحد لیتر)
 • مجهز به آلارم هشدار دهنده برای مواقعی مانند جا ماندن کارت آب 
 • عیب یابی هوشمند و آسان برای مواقع بروز خطا 
 • دارای دکمه قطع و وصل سریع برای چلوگیری از هدر رفتن آب 
 • قابلیت بروزرسانی نرم افزار 

در چه صنایعی می‎‌توان از عابر آب استفاده کرد؟

عابر اب

این محصول که به دستگاه های فروش آب مشهور شده اند؛ در صنایع مختلفی کاربرد دارند. توزیع آب شرب و تصفیه شده تنها کاربرد این دستگاه نیست و در جاهای مختلفی که کاربرد صنعتی دارند نیز می توان از این نوآوری خلاق استفاده کرد. برای مثال، از دستگاه های خودپرداز آب در صنایع تصفیه آب و فاضلاب، کشاورزی گسترده مثل باغداری ها و مزارع بزرگ، شهرداری ها به منظور سهمیه بندی آب و آبیاری فضای سبز، در برخی فضاها که نیاز به توزیع آب غیرشرب است و صدها موارد دیگر که مشکل توزیع آب دارند استفاده از این دستگاه گزینه مناسبی است.

توزیع آب آشامیدنی در شهرهای کم آب هم که رسالت اصلی این دستگاه ها می‌باشد. در واقع هدف اولیه تولید دستگاه عابر آب سهولت دسترسی شهروندان به آب تصفیه شده بود که اکنون حیطه استفاده آن بسط یافته است. 

انواع دستگاه عابر آب

دستگاه های عابر فروش هوشمند آب با توجه به تولید توسط شرکت های مختلف، در مدل های ایستاده و دیواری طراحی شده اند. در ابتدا فقط انواع دیواری این دستگاه ها تولید می شد. به دلیل استقبال زیادی که از خرید دستگاه عابر آب شد؛ خیلی از افراد از این دستگاه به منظور مصارف شخصی در محله ها نیز استفاده کردند. همین امر سبب شد تا تولیدکنندگان دستگاه های فروش آب کارتی به فکر طراحی دستگاه های کوچکتر افتادند.

انواع دستگاه عابر آب

از این مطلب هم بازدید کنید :‌ مخزن پلی اتیلن

طراحی دستگاه عابر کارتی آب در مدل های دیواری با مزیت هایی همراه بود که خریداران را مشتاق تر میساخت. خودپردازهای آب دیواری فضای خیلی کمتری را به نسبت انواع ایستاده اشغال می‎کنند. از طرفی در مجتمع ها و فروشگاه ها مدیریت و نگهداری آن آسان تر است. به همین خاطر در مجامع کوچک تر که از این دستگاه استفاده می‌شود نوع دیواری‌اش مورد توجه مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. در مجمتع های بزرگتری که فضای کافی برای نصب ایستگاه وجود دارد عابر ایستاده بهتر عمل می‎کند. مثلا در شهرک هایی که آب تصفیه شده در آنجا به صورت سهمیه بندی عرضه می‎شود؛ عابرهای ایستاده آب در دسترس تر است. 

دستگاه عابر آب ایستاده

دستگاه خودپرداز آب ایستاده به گونه ای است که روی زمین کاشت می‌شود و مانند یک ایستگاه آب رسانی عمل می‎کند. این دستگاه ها را می‌توان به صورت سفارشی طراحی کرده و ساخت. از ویژگی های عابرهای تصفیه آب ایستاده این است در اشکال مختلف از ساده تا مدرن طراحی می شوند و در قیمت های متفاوتی هم به فروش می‌رسند. دستگاه عابر کارتی آب ناب زیست نیز مطابق با سلیقه شما طراحی می‌شود. در برخی از این دستگاه ها که به شکل ساده تری طراحی شده اند؛ یک شیر تعبیه شده است که خروجی آب از آن قسمت انجام می‌شود.

اما در برخی دیگر که طراحی مدرن تری دارند، یک نازل برای برداشت آب تعبیه شده است که استفاده را برای کاربران راحت تر می‌کند. در برخی دیگر در دو طرف دستگاه نازل قرار گرفته که فرآیند برداشت آب را سرعت می بخشد. همچنین در مدل های جدید و مدرن از یک صفحه نمایش 10 تا 14 اینچی با گرافیک بالا استفاده شده است تا علاوه بر جذابیت ظاهری که ایجاد می‌کند رابط کاربری بهتری ایجاد نماید. از مزیت های ویژه‌ی این دستگاه ها پشتیبانی از زبان فارسی است. استعلام قیمت دستگاه عابر آب ایستاده از طریق تماس با کارشناسان فروش ما امکان پذیر است. 

دستگاه خودپرداز آب دیواری

دستگاه عابر آب

این دستگاه ها نیز از لحاظ کاربرد مانند خودپردازهای ایستاده هستند. اما طراحی دستگاه عابر دیواری با مدل های ایستاده تفاوت زیادی دارد. این دستگاه ها نیاز به فضایی برای قرار گیری منبع آب دارند که می‌تواند داخل ساختمان قرار گیرد. طراحی این دستگاه ها برخلاف نوع ایستاده آن، مشابه عابربانک ها است و از طراحی ATM ها برای ساخت این مدل الگو گرفته شده است.

این دست از دستگاه های فروش خودکار آب به دکمه های فلزی مجهز است و یک صفحه نمایشی که مبلغ و میزان برداشت آب را نمایش می دهد. در سوی دیگر هم یک قسمتی تعبیه شده است که هزینه آب برداشتی را از طریق کارت های بانکی دریافت می کند. نحوه برداشت آب از عابر آب دیواری نیز از طریق یک شیر آب معمولی انجام می شود. البته نکته ای که در مورد عابرهای دیواری فروش آب وجود دارد این است که این دستگاه ها در دو نوع توکار و روکار طراحی می‌شوند. مدل های روکار را می توان با کمک یک استند پایه جلوی درب مغازه های آب فروشی یا هر مکان دیگری مستقر کرد.

اما مدل های توکار برای نصب حتم به یک فضایی مثل دیوار نیاز دارند و مخزن آب در مدل های توکار در دید عموم قرار ندارد. نوع طراحی این نوع از دستگاه های خودپرداز آب آشامیدنی در قیمت آن تاثیر دارد. 

کاربرد دستگاه فروش خودکار آب در اماکن عمومی

خرید عابر آب

دستگاه عابر آب در مکان های زیادی قابل نصب و استفاده است و به دلیل کاربری راحتی که دارد امکان استفاده از آن برای همه اقشار جامعه فراهم است. از این رو گزینه مناسبی برای مدیریت منابع آب مورد استفاده در مکان های عمومی همچون پارک ها است. از طرفی این اطمینان حاصل می‌شود که آب تصفیه شده قابل شرب برای همه مردم در دستس است. این دستگاه ها با امکانات فوق العاده ای که دارند گزینه مناسبی برای نصب و راه اندازی در مکان های مختلف را دارند که در ادامه به آنها پرداخته‌ایم.

از این محصول هم بازدید کنید :‌ یخساز صنعتی

نصب در مراکز تفریحی عمومی

یکی از جاهایی که معمولا نیاز مبرم به آب آشامیدنی تصفیه شده در آنجا حس می‌شود تفرجگاه ها و پارک های جنگلی است. عموما زمانی که مردم به مکان هایی مانند پارک ها، میادین و مراکز تفریحی مراجعه می‌کنند؛ به خرید بطری های آب معدنی اقدام می کنند. این نیاز در شهرهای گرمسیری خیلی بیشتر است. با جایگزین کردن دستگاه های هوشمند فروش آب این موضوع تا حد زیادی تسهیل می‎‌شود. علاوه بر آن، قدم بزرگی در راستای پاکسازی طبیعت برداشته می‌شود. متاسفانه بیشتر مردم بعد از استفاده از آب معدنی ها بطری های پلاستیکی را در طبیعت رها می‌کنند و این موضوع باعث نگرانی دوستداران طبیعت شده و خطر افزایش گرمایش زمین را به همراه دارد که با استفاده از این دستگاه ها، این موضوع نیز به حداقل می‌رسد. 

نصب در جاده ها و مناطق عبور و مرور

یکی از جاهایی که نیاز به وجود چنین امکانی محسوس است مناطقی است که مرکز رفت و آمد هستند. برای مثال جاده های شلوغ و پر رفت و آمد منتهی به مراکز تفریحی که فروشگاه کم دارند. با نصب دستگاه  عابر آب در این مناطق، افراد دیگر نیازی به جستجوی منابع آب نخواهند داشت و با استفاده از نقشه ای که می توان برای مکان های نصب این دستگاه ها ایجاد کرد، به راحتی به آب دسترسی خواهند داشت.

نصب در مناطق شهری 

همین الان هم در برخی نقاط شلوغ و اصطلاحا استراتژیک شهرها آب‌خوری های سنتی قدیمی وجود دارد که از طرف شهرداری ها نصب شده یا برخی ارگان ها اقدام به تاسیس آنها کرده اند. با جایگزینی دستگاه عابر آب می توان این ایده را مدرنیزه کرد و امکان مدیریت آب شهری را به طور قابل وجهی افزایش داد. از طرفی شهروندان با مواجهه با چنین دستگاه هایی از تصفیه بودن آب اطمینان داشته و در استفاده آن دقت بیشتری خواهند کرد. 

راه اندازی ایستگاه آب در روستاه های بی آب

با توجه به اینکه هنوز هم بی آبی دغدغه حل نشده خیلی از روستاها در اقصی نقاط کشور است؛ سهمیه بندی صحیح آب با استفاده از دستگاه برداشت خودکار می‌تواند ایده موثری باشد که در جهت آب رسانی به این مناطق صورت گیرد. دستگاه های اجرایی که به منظور کمک به تامین آب روستاها فعالیت می‌کنند با خرید دستگاه عابر آب می‎توانند مدیریت آب شرب را در روستاها تسهیل کنند. 

نصب و راه اندازی عابر فروش اتوماتیک آب 

نصب این دستگاه ها نیاز به تخصص ویژه ای ندارد و به گونه ای طراحی شده است که عموم مردم قادرند آن را نصب و استفاده کنند. این محصول به یک مخزن و دستگاه عابر تجهیز شده است که برای نصب ابتدا این دو باید در جای مناسبی قرار بگیرند. بعد از اینکه محل نصب را آماده کردید دستگاه را در جای خود نصب کنید که راهنمای آن در دفترچه همراه محصول درج شده است.

سپس لوله خروجی مخزن را به دستگاه آب شیرین کن وصل کنید. برای اینکار باید اتصالات را به درستی وصل کنید. سیم کارت را درون دستگاه قرار داده و دستگاه را به برق وصل کنید. کل فرآیند نصب دستگاه عابر آب همین است و پروسه سختی ندارد. اما اگر برای نصب دستگاه خریداری شده مشکل داشتید، می توانید از کارشناسان ما راهنمایی دریافت کنید. 

روش استفاده از دستگاه تصفیه آب کارتی 

استفاده از دستگاه عابر آب دقیقا به همان آسانی است که از دستگاه های پمپ بنزین استفاده می‌کنید. کل فرآیند برداشت آب در این دستگاه ها به سه مرحله ختم می‌شود. زبان عابر به فارسی تنظیم شده است و تمامی مراحل راهنما دارد. برای خرید آب از دستگاهای هوشمند فروش آب کافی است که مقداری که می خواهید آب برداشت کنید را به لیتر در قسمت مشخص شده وارد کنید. (مثلا 10 لیتر) 

شاید برای شما مفید باشد : آیس بانک

دستگاه مبلغ را مطابق با حجم درخواستی شما نمایش می دهد و بعد از تایید شما با توجه به نوع دستگاه کارت آب یا کارت بانکی را در محل مشخص شده برای کارت قرار می دهید؛ رمز کارتتان را وارد می‌کنید و تمام! نازل دستگاه درون ظروف خود قرار داده و شاسی را فشار دهید و به همین راحتی مقدار آب خریداری شده را برداشت کنید. 

قیمت دستگاه عابر آب و عوامل موثر در قیمت

قیمت دستگاه عابر آب

دستگاه های خودپرداز آب آشامیدنی به طور کلی قیمت بالایی ندارند و امکان خرید آن برای همه فراهم است. بعضی از مردم دنبال استعلام قیمت از دیجی کالا هستند خب بنابراین بایستی وارد سایت دیجی کالا شوید . اما چه تفاوتی بین قیمت عابر آب دیجی کالا و قیمتهای ما هست ؟ در جواب این سوال باید گفت ما به صورت تخصصی این محصول را تولید میکنیم و از کیفیت ساخت بسیار بالایی این دستکاه برخوردار است اما کالایی که در دیجی کالا قرار گرفته است آن چیزی نخواهد بود که برای شما کاربرد روزانه داشته باشد و قطعا در ادامه به مشکل خواهید خورد .

اما این دستگاه ها به دلیل تنوع بالا و عوامل مختلفی که ممکن است در ساخت دستگاه تغییر کند ثابت نیست. عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند قیمت دستگاه عابر آب را کم و زیاد کند و به همین دلیل هم بهتر است که قبل از خرید برای استعلام قیمت و مشخصات دستگاه مدنظرتان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مثلا یکی از عواملی که تاثیر زیادی در تعیین قیمت دستگاه خودکار فروش آب تصفیه دارد؛ نوع بردی است که روی دستگاه استفاده شده است. بردهایی که برای ساخت این دستگاه ها استفاده می شود، انواع مختلفی ائم از یک لایه و چند لایه دارد. هرچه امکانات دستگاه بیشتر باشد و در واقع مدرن تر باشد، مثلا صفحه لمسی داشته باشد نشان دهنده این است که برد چندلایه روی آن کار شده و طبیعتا قیمت بالاتری هم دارد. 

نوع ال سی دی که روی دستگاه کار شده نیز از جمله فاکتورهای موثر در قیمت است و افزایش یا کاهش قیمت تمام شده عابر تصفیه آب را در پی دارد. درک این موضوع با توجه به اینکه این موضوع در تمام دستگاه های الکترونیکی مطرح است؛ چندان سخت نیست. بدیهی است که نمایشگر لمسی 14 اینچی گرانتر از صفحه نمایش آنالوگ است. مواردی از قبیل صفحه کلید، نوع نازل و جنس به کار رفته برای بدنه دستگاه نیز از دیگر عواملی است که کیفیت و نوع آن در قیمت نهایی نقش دارد. 

فروش عابر آب در تهران , اهواز و بوشهر و…

عابر آب بوشهر

مشکل کم آبی در استان های جنوبی مثل اهواز و بوشهر بسیار پررنگ تر است و اغلب تولید کنندگان این دستگاه ها در تهران مستقر هستند. به همین دلیل هم اغلب مشتریانی که قصد خرید دستگاه عابر آب در شهرهای هم چون بوشهر و یا اهواز یا اصفهان را دارند دغدغه نحوه سفارش و ارسال محصول از تهران به شهرشان را دارند.

گروه صنعتی ناب زیست این نیاز را درک کرده است و در راستای برطرف کردن این دغدغه محصولات خود را همراه به شهرستان ها از جمله اهواز اصفهان بوشهر کرمام و… ارسال می‌کند. اگر قصد خرید دستگاه عابر آب در اهواز، آبادان، شیراز، قشم، زاهدان، ایلام، قم، بندرعباس و غیره را دارید نگران نباشید ما دستگاه سفارشی شما را با بهترین متریال و کیفیت ساخته به دست شما می‌رسانیم. برای ثبت سفارش آنلاین دستگاه برداشت آب کارتی همین الان با ما تماس بگیرید. 

رای کاربران
[امتیاز کلی: 1 میانگین: 5]
۰۲۱-۸۸۷۲۲۰۲۷ با یک کلیک تماس بگیرید