قرص سختی گیر

خرید قرص سختی گیر

قرص سختی گیر یک ابزار بسیار کاربردی و مفید است که در دستگاه سختی گیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قرص ها در تسهیل فرآیندی که باید روی آب انجام شود نقش اساسی را برعهده دارند. اگر تاکنون با گرفتگی فیلتر دستگاه تصفیه آب خود دچار مشکل و چالش شده اید؛ باید بدانید که قرص هایی وجود دارد که در عرض سی دقیقه یا کمتر می‌تواند مشکل شما را حل کند. این قرص های رسوب گیر انواع مختلفی دارند که گاها در نحوه عملکرد آنها نیز می‌توان تفاوت هایی را مشاهده کرد. برای خرید قرص مناسب برای زدودن سختی ها باید به یک سری نکات توجه کرد تا بهترین نتیجه را بتوان از آن دریافت کرد. برای خرید و استعلام قیمت این محصول با ما تماس بگیرید. 

قرص نمکی سختی گیر

یکی از محصولات کاربردی که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها ساخته شده است قرص نرم کننده آب است که در دستگاه های تصفیه آب و مخازن، ظرفشویی های صنعتی، موتورخانه  و سایر سیستم های خانگی استفاده می‌شود. قرص هایی که به منظور گرفتن سختی آب به کار می روند معمولا از کمپرس کردن گرانول های ریز سدیم کلراید به همدیگر تولید می‌شود. این محصول در تعداد مختلف و در بسته بندی های متنوعی ارائه می‌شوند. استفاده از این قرص ها به دلیل اینکه یک عامل بهداشتی با درصد خالصی بالایی هستند به مصرف کنندگان این نوع محصولات توصیه می‌شود.

قرص سختی گیر

این محصول ظاهر جذابی دارد و در نوع خود بهترین است. این محصول در اصل یکی از انواع نمک های کاربردی در زمینه سختی زدایی است که در قالب قرص ارائه می‌شود و خواصی به نسبت بیشتر و بهتر از دیگر محصولات مشابه خود دارد.  لازم به ذکر است که، گروه صنعتی ناب زیست در تناژهای مختلف با توجه به نیاز مشتریان عزیز اقدام به فروش کرده است.

نحوه عملکرد محصول 

همانطور که می دانید ماهیت اصلی این قرص ها نرم کردن آب است. اما اگر کنجکاو هستید که بدانید نحوه کار این محصول به چه صورت است، ادامه مطلب را مطالعه کنید. اثرگذاری قرص های حاوی نمک به منظور نرم کردن آب از طریق تبادل یونی است. آب هایی که میزان سختی آنها بالا است دارای میزان قابل توجهی منیزیم و کلسیم است که برای نرم شدن بایستی با یون سدیم موجود در این قرص ها ترکیب شود تا آب نرمی به دست آید.

نکته جالب در مورد این محصولات این است که برای تولید و تهیه آن از نمک خوراکی استفاده می‌شود و در اصل علت ارزانی محصول نیز همین است. البته نمک به کار رفته در ترکیب قرص نرم کننده آب دارای درصد خلوص 99.9% است و این موضوع در تولیدات چنین محصولی حائز اهمیت است. استفاده از این محصول راحت و کاربردی است به طوری که افراد در خانه نیز می‌توانند برای دستگاه های تصفیه آب خود از آن بدون دردسر استفاده کنند.

پیشنهاد ما به شما : سختی گیر

کاربرد این قرص ها در تصفیه آب 

قرص سختی گیر آب

از این محصول در صنایع مختلفی استفاده می‌شود که یکی از برجسته ترین موارد، صنعت تصفیه آب است. برخی مواقع آب دارای میزان مشخصی سختی است که نیاز به تصفیه دارد. این سختی ممکن است سبب گرفتن لوله و اتصالات و فیلترهای دستگاه شود و در دراز مدت کارآیی دستگاه را نیز کاهش دهد. احتمالا می دانید که اگر هرکدام از این قطعات دچار مشکل و خرابی شود هزینه تعمیر بالایی روی دست مصرف کننده می‌گذارد.

از این برای کاهش مشکلات این چنینی، محصولی تولید شده که کاربران را از چالش های هزینه بر آنچنانی مصون می‌دارد. استفاده از قرص نمکی برای جلوگیری از ته نشین شدن سختی های موجود در آب یک راه حل مبتکرانه است که از سوی کارشناسان این حوزه ارائه شده است. استفاده صحیح و اصولی از این محصول بی نظیر نتیجه ای شگفت انگیز به جای بگذارد و باعث می‌شود هیچ جرمی درون دستگاه تصفیه باقی نماند.

قیمت قرص سختی زدا چقدر است؟

قرص نمک

این قرص ها به عنوان یکی از محصولات با کیفیت و خوش قیمت در بازار خریداران بسیاری دارند و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر به دنبال محصولی ارزان و اثرگذار برای از بین بردن سختی در مایعات مصرفی کسب و کار خود دارید؛ قرص سختی گیر یک محصول فوق العاده است که قیمت بسیار مناسبی هم دارد. البته این محصول نیز ممکن است در بازار در اشکال متنوعی وجود داشته باشد که توسط تولیدکننده های مختلفی عرضه شده است.

تولید توسط شرکت های مختلف تنها عاملی نیست که روی قیمت قرص های نمکی تاثیر می‌گذارد و موارد مختلفی هست که در تعیین قیمت محصول موثر است. برای مثال میزان خلوص مواد اولیه قرص یکی از فاکتورهایی است که تاثیر بسزایی در افزایش یا کاهش قیمت این محصول دارد. اگر کمی جستجو کرده باشید و یا سابقه استفاده از این قرص ها را داشته باشید؛ احتمالا می‌دانید که این محصولات معمولا در اشکال گوناگونی تولید می‌شوند که بسته به سیاست های تولید کننده ممکن است به شکل قرص یا خورده نمک و غیره باشد. نوع طراحی و شکل محصول نیز عامل تعیین کننده دیگری است که قیمت را بالا و پایین می‌کند. شاید بد نباشد به این مورد نیز اشاره کنیم که ظاهر و بسته بندی محصول نیز ارزش افزوده ایجاد کرده و در افزایش قیمت نقش دارد.

پیشنهاد ما به شما : نمک سختی گیر

 شرایط نگهداری این قرص ها چگونه است؟

قرص

قرص هایی که به منظور کاهش و حذف کردن میزان سختی آب استفاده می‌شوند؛ باید تحت شرایط استانداردی که تولید کننده اعلام کرده است نگهداری شوند. در غیر اینصورت ممکن است خاصیت خود را از دست داده و آنطور که باید عمل نکنند. یکی از نکات بسیار مهمی که باید در نگهداری این محصول حتما رعایت شود این است که محصول در جای خشک و به دور از رطوبت نگهداری شود. این قرص ها حاوی مقدار زیادی نمک بوده و حلال در مایع هستند.

به همین دلیل هم توصیه اکید می‌شود که برای حفظ آن از قرار دادن آنها در جاهایی که هوا شرجی است خودداری شود زیرا ممکن است قرص ها رطوبت را جذب کند. البته محصولات تولید شده توسط گروه صنعتی ناب زیست همگی دارای بسته بندی مناسب و با کیفیت است که حفاظت کاملی از محصول خریداری شده را در مقابل عوامل مخرب ایجاد می‌کند. برای استفاده بهینه از محصول توصیه می‌شود که بعد از هربار مصرف درب بسته بندی محصول را پرس کنید تا از ورود هوا و رطوبت به داخل آن جلوگیری به عمل آید.

رای کاربران
[امتیاز کلی: 1 میانگین: 5]
۰۲۱-۸۸۷۲۲۰۲۷ با یک کلیک تماس بگیرید